Poštovné zdarma pri objednávkach od 150 €

Nakupujte u nás ešte výhodnejšie vďaka nášmu vernostnému programu. Za každý nákup produktov od hodnoty 10 € zíkavate body nasledovne: 

  • Hodnota nákupu 10 € - 99,99 €: 1 bod za každých dosiahnutých 10 € nákupu
  • Hodnota nákupu 100 € - 199,99 €: 1 bod za každých dosiahnutých 9 € nákupu
  • Hodnota nákupu 200 € a viac: 1 bod za každých dosiahnutých 8 € nákupu

Hodnota jedného bodu je 0,2 €. Zľavu z nazbieraných bodov môžete aplikovať kedykoľvek, maximálne však do výšky 80% hodnoty objednávky. Platnosť bodov je 1080 dní (3 roky).

Ako získať ešte viac bodov? 

Ste spokojní s vaším nákupom? Ohodnoťte vybraný produkt hviezdičkami a získajte 1 vernostný bod, prípadne napíšte hodnotenie k danému produktu a získajte 2 vernostné body.

Hodnotiť produkty môžete po odoslaní vašej objednávky a po prihlásení sa do vášho zákazníckeho účtu v sekcii "Hodnotenie".

Ako zistím, koľko bodov som už nazbieral/a?

Prihláste sa do vášho účtu a navštívte ktorúkoľvek položku v menu účtu (napríklad položku "Profil"). Prehľad bodov uvidíte v sivej tabuľke s názvom "Váš účet" v časti "Vernostné body".

Ďalšie podmienky

Pre zbieranie bodov je potrebné mať v eshope vytvorený zákaznícky účet a byť prihlásený počas každého nákupu, z ktorého si želáte získať body. V prípade storna objednávky budú prislúchajúce body z vášho účtu odrátané. Vernostný program sa nevzťahuje na veľkoobchodný nákup.