Poštovné zdarma pri objednávkach od 150 €


Spoločnosť Vianio vznikla už v roku 2012, vtedy ešte pod názvom Pandora a venuje sa zásielkovému predaju cez internet.

Už od samotných začiatkov, sme kládli dôraz na prozákaznícky prístup, kvalitné produkty a dostupné ceny.

Spoločne s našimi zákazníkmi, sme si prešli viacerými transformáciami, ktoré mali za účel zjednodušiť nákupný proces, logistiku a celkovo tak skvalitniť služby, ktoré ponúkame. V roku 2018 sme predstavili koncept Vianio shopping group. Cieľom tohto projektu, je poskytnúť zákazníkom možnosť nakupovať v rozličných segmentoch, na špecializovaných obchodoch, s jedným zákazníckym účtom a vernostným systémom. Táto cesta umožnila vytvoriť naozaj silný zľavový a vernostný program, ktorý dnes môžete využiť aj Vy, pokiaľ si zaregistrujete účet.

Už od roku 2018 sa venujeme aj veľkoobchodnej spolupráci na celom Slovensku. Rozšírili sme tak záber pôsobnosti aj na maloobchodné prevádzky, ktorých je k dnešnému dňu už viac ako 100.

Hlavnými členmi riadenia spoločnosti sú Martin Puškáš a Ing. Veronika Kolpaščiková, ktorí sa starajú o dennodenný chod a zabezpečujú širokú škálu funkcií pre celý projekt.

Veríme, že sa Vám bude u nás nakupovať, prípadne s nami spolupracovať veľmi dobre a tešíme sa, čo nás čaká v období PC (po corone).

@Martin Puškáš 2021